Sjoelen, yoga en koersbal

IN DE SCHUITEJAGER

Wilt u gezellig een ochtend sjoelen? Dat kan, elke dinsdagochtend vanaf 10.00 uur in het Wijk en Dienstencentrum De Schuitejager. Kom gerust eens langs en proef de sfeer. Het is een kleine groep 60 plussers, die nieuwe sjoelers van harte welkom heet. Tussendoor drinken ze koffie en er is genoeg tijd om met elkaar bij te praten.
Ook zijn er nog enkele plaatsen vrij op de cursus Yoga. De cursus wordt geleid door bewegingsdocente Atie Griffioen. Yoga vindt plaats op de dinsdagochtend van 11.45 12.45 uur in Wijk en Dienstencentrum De Schuitejager.
Tevens start Woej een geheel nieuwe activiteit op. Koersbal wordt steeds populairder onder de ouderen. Vrijdagmiddag is de grote zaal in de Schuitejager hiervoor beschikbaar. Wie wil Woej helpen een koersbalclubje op te richten? Bent u bekend met het spel en kent u de spelregels en heeft u zin om een keer per week met een groep mensen dit spel te spelen, uit te leggen en te leiden? Neem dan contact op met Welzijn Oud en Jong, mevrouw M. Engels, telefoon (070) 3202800.
Het adres van De Schuitejager is Scheepswerf 18 te Leidschendam, vlakbij de Sluisjes.