Bardancing The Limit

Afgelopen week was het dan zover, The Limit opende haar deuren met de ‘Mexican Night’. Na vele mensen gesproken te hebben over dit feest, was het dan ook volle bak afgelopen vrijdag. Met een hoop mooie sombrero’s, poncho’s en andere Mexicaanse kledij werd dit een geslaagd feest. Daarnaast waren er nog vele Mexicaanse drankjes verkrijgbaar om van top tot teen in de sfeer te komen. De foto’s van dit Mexicaanse feestje staan intussen op internet, namelijk op onze website www.delimit.nl.
APRÈS SUMMERFEST
Na een geweldige zomer vol feesten zijn de scholen weer begonnen en is de vakantietijd weer voorbij. Hier balen wij weer behoorlijk van, want wat is nou leuker dan vakantie vieren? Vandaar dat wij aanstaande zaterdag 27 september het Après Summerfest voor jullie hebben georganiseerd. Dit betekent dat er gedanst, gezongen en gedronken gaat worden om nog eenmaal dat vrije gevoel van de vakantietijd terug te krijgen. Daarnaast breekt wel de tijd aan van de vakanties naar de sneeuw, lekker skiën, maar vooral Après Skiën! Vandaar dat we ons zaterdag zullen verplaatsen naar een klein dorpje in Oostenrijk in het hartje van Tirol. De Tirolse barmannen schenken vanachter hun barretje overheerlijke drankjes in voor de aanwezige gasten. Achter de draaitafel staat Gustaf de plaatjes weer aan elkaar te mixen en zal voor een gezellig sfeertje zorgen deze avond.
Gedurende de avond komt ook Peter de Boswachter nog even langs. Peter de Boswachter weet met zijn alom bekende kroegspelletjes de menigte te vermaken. Het Tiroler spijkerkop tikken, boomstamzagen en spijkerpoepen zijn spelletjes die Peter als geen ander beheerst. Voor niets gaat de zon op, dus ook aan deze Tirolerspellen zitten mooie prijzen! Deze spelen zijn van korte duur omdat de muziek de boven toom voert en er gedanst, gezongen en gedronken moet worden.
Het Après Summerfest zal van 21.00 uur t/m 02.00 uur duren en de entree zal volledig GRATISCHH zijn! Uiteraard scoor je met een Tiroler outfit bonuspunten.
Agenda
Datum Tijd Feest
Zaterdag 27 september ’08 21.00 – 02.00 Après Summerfest
Zondag 28 september ’08 19.00 – 23.30
Aankomende week dus zaterdag geopend met het Après Summerfest en de zondag van 19.00 uur t/m 23.30 uur voor iedereen die er geen genoeg van kan krijgen. Dan sluiten we alweer het weekend af met een gezellig muziekje en een lekker drankje.
Tot aanstaand weekend allemaal!
Gegroet,
Gustaf, Peter en de Tirolerbarmannen!