Het afgelopen jaar heb ik 2x een kledingbeurs gehouden in Stompwijk. De eerste beurs was in maart voor de zomerkleding en de tweede was in november voor de winterkleding.
Beide keren was het , ondanks dat het voor sommige moeilijk te vinden was of wat afgelegen, een succes. Op ieder kledingstuk wordt 10% extra in rekening gebracht en dit is ten goede gekomen aan een goed doel.
Voor de zomerbeurs in maart heb ik een bedrag van € 250, opgehaald voor Stichting Amigos te Stompwijk en op de laatse winterbeurs is er een bedrag van € 300, verdiend voor Hospital Hermano Pedro, te Antiqua Guatemala.
Naast het geld dat er verdiend wordt met de kleding is er altijd een spaarpot aanwezig waar mensen geld in kunnen doen. Voor Stichting Amigos is er een bedrag van € 65. opgehaald en voor Hospital Hermano Pedro is er ook gedoneerd in de spaarpot maar dit bedrag is nog niet geteld.
Ik ga in februari 2008 zelf naar het ziekenhuis in Guatemala om het geld persoonijk te brengen. Ook neem ik kleding mee voor de kinderen in het ziekenhuis. Het is daarom tot die tijd nog mogelijk om langs te komen op de Kniplaan 4 om een spontane gift in de spaarpot te doen.
Langs deze weg wil ik iedereen heel hartelijk bedanken die mij met de kledingbeurs hebben geholpen. Daarbij horen natuurlijk de mensen die de moeite hebben genomen om te komen kijken en kleding hebben gekocht en gedoneerd in de spaarpot. Een heel gelukkig nieuw jaar.
Leny Angenent