Bardancing The Limit

Eindelijk! We waren weer twee maal geopend dit weekend! Na vorige week een weekje eenmaal geopend te zijn waren we deze keer weer op vrijdag open met, jawel: Lady’s Time! En het was wederom een groot succes! Er werd lekker veel gedanst en het stond weer lekker vol! Het is nu alweer wachten op de volgende vrijdag (7 maart 2008).
Maar dat was nog niet alles over dit weekend, want afgelopen zondag waren we uiteraard ook gewoon geopend. De vakantie was weer begonnen en dat was weer te merken, want het was weer erg gezellig en drukker dan normaal. Helaas moesten we er ook weer een eind aan breien ondanks de vakantie.

Agenda
De agenda voor maart.

Helemaal Hollands
Nog maar een paar dagen, wat meer uren en nog meer minuten, maar dan is het ook echt zover. Dan hebben we een superfeest voor jong en oud. Helemaal Hollands aanstaande zaterdag 1 maart met ‘De Dikdakkers’. Er zijn inmiddels een hele hoop kaarten vervlogen in de laatste week, maarrrrrr we hebben er nog een aantal dus heb jij zin in een gezellig Hollands feestje, kom dan van de week nog een kaartje halen in The Limit. We gooien de deuren zaterdag open om 21.00 en sluiten ze helaas om 02.00. Maar niet getreurd, want ‘De Dikdakkers’ komen ons vermaken.

Dorp van het dorstige hert

Zaterdag 1 maart Helemaal Hollands 21.00—02.00
Kaart in de voorverkoop: € 7,50 en aan de deur € 10,
Zondag 2 maart 19.00—23.30 gratis
Vrijdag 7 maart: Ladies Time (9 11) 21.00—02.00 gratis
Zondag 9 maart 19.00—02.00 gratis
Zondag 16 maart 19.00—23.30 gratis
Vrijdag 21 maart Ladies time (9 11 ) 21.00 02.00 gratis
Zondag 23 maart Paasfeest 21.00– 04.00 kaart