te zien en te horen op de Stompwijkse
Muziekdagen
Wat vooraf ging………
De hit op de buis, in de jaren 80, is van Kooten en de Bie, zij vierden triomfen met typetjes als Cor van der Laak en natuurlijk wethouder Hekking van Juinen. Hoogtepunt was dat wethouder Hekking zijn eigen busonderneming startte.
Een groep vrienden in Stompwijk kochten een bus. Die werd al gauw vernoemd naar deze wethouder, zo was ie geboren, de Hekking Bus.
In de jeugdsoos Oase (nu Limit) besloten deze toenmalige bestuursleden dat het tijd werd voor de oprichting van een eigen Band. Een naam was snel bedacht “De HekkingBus Band”. Daar kom je de grens niet mee over dus, internationaal hielden we het op “De Hekking B Band”.
Inmiddels heeft de Hekking B Band vele verschillende samenstellingen gehad en menig project tot een goed einde gebracht, neem bijvoorbeeld de vele carnavalsseizoenen die zij als “De Laatkrakers’ luister bij zetten.
Na enkele jaren van stilte rondom de band ging het bloed toch weer kriebelen en hebben de twee authentieke leden, zanger Aad van der Burg en gitarist Henk de Winter samen met oud Laatkraker en muzikale duizendpoot John Strampraad de boel weer op gang gekregen.
Samen met zangeres Sandra van der Deijl en bassist Marcel van den Sande komt de Hekking B Band weer tot leven, zeker als drummer Jan Verdegaal de band komt versterken.
Zoals vanouds gaat de Hekking B Band geen stijl uit de weg en zo worden bekende maar ook onbekende popnummers afgewisseld door oude Rock & Roll, Nederlandstalige, zelfs dialect en pure Rock, alles kan voorbij komen.
Wij nodigen u uit te komen genieten van een van Stompwijks oudste bands, de Hekking B Band.
De Hekking B Band, wereldberoemd in heel Stompwijk…