De Koomers

koomers

De Koomers

Ook “de Koomers” hebben een drukke carnavalsweek achter de rug. De aftrap voor Jeugdprins Timo en Jeugdpage Miranda begon bij Swetterhage op woensdagavond. Daar hebben zij met de “grote raad” carnaval gevierd. Vrijdagavond hadden “de Koomers” een gezellig samenzijn bij hun mooie kar, welke gebouwd werd door hun ouders (bedankt!!!). Ook dit jaar had de Firma P. van Leeuwen & Zonen daar hun hulp en medewerking aan verleend (helemaal top!!!). Zaterdags waren ze bij de sleuteloverdracht in het stadskantoor, waarna zij op de kar stapten voor de optocht in Leidschendam. Aansluitend reden ze mee in de optocht in Stompwijk. Beide optochten werd de kar traditioneel gereden door Peet van Leeuwen. Zondags zaten zij tussen “de grote raad” in de kerk en ’s middags liepen zij weer polonaise bij de kindermiddag van de “Damzwabbers”. Maandagmiddag was de kindercarnaval in het Blesse paard waar zij op de deuntjes van DJ Kevin bezig gehouden werden. Ook bij de K.B.O. hebben zij weer een polonaise gelopen. Dit was tevens de afsluiting van hun seizoen! Wij kijken terug op een druk, enerverend maar vooral mooi seizoen. Wij willen onze Jeugdprins Timo, Jeugdpage Miranda en onze Jeugdraadsleden bedanken voor hun inzet en gezelligheid! Mede door hen hebben wij een heel leuk seizoen achter de rug!

Alaaf, alaaf, alaaf,

Maartje en Nicoline