Beste Blesruiters

Alsnog na het Pinksterweekend nog even een bericht over de Oefencross. Het weer was prachtig, het parcours was leuk, de deelnemers genoten, er waren geen ongelukken, de prijswinnaars blij en de organisatie van het geheel is helemaal tevreden over het verloop van de wedstrijd.

We waren netjes op tijd klaar en konden met velen genieten van de laatste groep onder leiding van ‘onze’ Kees de Jong die er (aan het einde van de middag) nog een leuke ‘cross’ van maakte voor onze jeugdige deelnemers die nog niet aan de echte wedstrijd kunnen deelnemen. 

In het bijzonder willen wij de gebruikers van het weiland van de familie Boheems (de heren Overdevest en Onderwater) bedanken voor het ter beschikking stellen van het door onze vereniging zo gewenste en noodzakelijke gebied. Zo dat was het weer voor deze keer

Met vriendelijke groeten van,

Piet van der Mespel