Webblog met de naam Dorpsketting

Sinds een maand of wat bestaat er een zogenaamde webblog met de naam Dorpsketting. De blog is te vinden op http://dorpsketting.blogspot.com . In die blog is ruimte voor commentaar op berichten die eerder in de Dorpsketting verschenen zijn. Of wordt er naar aanleiding van belangrijke gebeurtenissen, bijvoorbeeld de presentatie van de gebiedsvisie op Stompwijk, wat uitvoeriger stilgestaan bij bepaalde aspecten of onderdelen van zo n gebeurtenis dan in de papieren Dorpsketting mogelijk is.
Zo verschenen in de afgelopen maanden al een stuk of wat berichten over de al eerder genoemde gebiedsvisie en er zit er nog een in de pijplijn, werd er gesproken over het onder water zetten van een polder in de buurt, kwam het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi aan de orde en werd er al drie keer gesproken over de explosie tijdens oudejaarsnacht.
En in een van de laatste berichten ook nog wat opmerkingen over een paar berichten uit de nieuwsflitsen van het college van burgemeester en wethouders.
Niet alleen bestaat er in de blog dus ruimte voor commentaar, de lezer heeft ook de mogelijkheid om snel te reageren via de optie reacties
bij ieder blogbericht. Het bericht in de blog gecombineerd met een of meer reacties kan dan weer aanleiding zijn om in de papieren Dorpsketting terug te komen op bepaalde publicaties. Dan ontstaat er dus een mooie wisselwerking.
Daarom, Stompwijker, lees de blog, en geef commentaar … nou vooruit dan … ook niet Stompwijkers mogen reageren.
Aad Janson Gzn.