Op zaterdag 26 juli verzorgen Ria Hoogstraat en Charlie van Marrelo een rondwandeling in park Rusthout in Leidschendam. Deze wandeling wordt georganiseerd door de Stichting Bomen Over Leven en het IVN, vereniging voor natuur en milieueducatie, afdeling Den Haag en duurt ongeveer anderhalf uur. Kinderen van 6 tot ongeveer 12 jaar en hun ouders of verzorgers zijn van harte welkom, evenals opa¹s en oma¹s. Het is hartje zomer. Als de zon schijnt, horen we de kikkers kwaken en zien we de libellen jagen bij het moerasje in dit voormalig heempark. De tweede generatie vlinders vliegt misschien al rond. De meeste bomen dragen nu vruchten en ook de planten hebben hun zaden verpakt in de mooiste en handigste zaaddoosjes.
Start: om 14.00 uur bij de ingang aan de Noordsingel, bij de bokkenwei. Park Rusthout is te bereiken met bus 22 en 39, halte Noordsingel, Leidsenhage. Kosten: een vrijwillige bijdrage is van harte welkom. U kunt deze storten op bankrekeningnummer 898014352 van de Stichting Bomen Over Leven, postbus 7124, 2701 AC Zoetermeer, onder vermelding van: excursiebijdrage.
Op de website van de stichting: www.bomenoverleven.nl vindt u het complete excursieoverzicht tot en met september. Tevens kunt u een gratis abonnement nemen op Natuur Net Nieuws, de jeugdversie Natuur Net Nieuws Junior voor kinderen van 6 tot 12 jaar, en meedoen aan de landelijke campagne Kijken naar bomen, waarmee prachtige prijzen te winnen zijn. Op de pagina actueel leest u hoe u voor slechts drie euro donateur kunt worden en bovendien kans maakt om een fantastisch naslagwerk over de flora te winnen.