Pfffffffff het zit er weer op!!!
We hebben het de laatste tijd weer met z`n allen heel erg gezellig gehad. Het wa ren hele drukke, maar vooral lange dagen waarin iedereen feest vierde. Ook bij ons kon je warm je kerst en spetterend je oud en nieuw vieren. We openden de deuren van het door ons gehuurde dorpshuis op de 25ste december om 21.00 uur. Had je een kaartje dat mocht je aansluiten bij de rest van de feestende mensen. Het Kerstfeest was al lang van te voren uitverkocht, wat betekende dat het wel een superfeessie moest worden. We weten zeker dat dat het ook wel is geworden. De band was ook erg goed, als je de reacties tenminste moest geloven. We hadden een bandje geboekt dat allerlei soorten muziek speelde. De covers uit de top 100 klonken alsof er een engeltje in je oor pieste. Beneden (Orion) openden we de deuren toen de bovenzaal vol was. In Orion klonk de muziek weer lekker en was de sfeer uitstekend. En dan moesten we nog maar afwachten of oud & nieuw een net zo`n geslaagd feestje kon worden.
Oud en nieuw
De hele avond thuis zitten bij de familie natuurlijk en maar wachten tot het twaalf uur is. Je wenst elkaar een gelukkig nieuwjaar en de nodige dingen konden eindelijk worden uitgepraat. Dat gevoel zullen de meeste mensen wel hebben gehad. Maar dan na twaalven; TUURLIJK!!! een nachtje Orion nooit mis. Om half 1 kon je naar binnen, de meeste bezoekers kwamen nog met een pakket vuurwerk onder de arm richting Orion gefietst. Voor Orion alles zo snel mogelijk de lucht in en dan maar binnen verder knallen. Ook dit feest was mega geslaagd. We dansten en vierden ‘s ochtends vroeg nog dat het nieuwe jaar was aangebro ken. De meeste bezoekers kwamen thuis en zeiden tegen de ouders “welterusten”, waarop vader of moeder antwoordde “goede morgen”. Mooi feest dus!
Dan het nieuwe jaar: gewoon maar door gaan zo, hè?!! Tussen oud en nieuw zijn we nog 1 maal open geweest, maar wat moet je er nog over zeggen. Omdat het vakantie was leek het nog wel iets drukker te zijn, maar het blijft toch altijd even gezellig. Dan 4 januari 2004 voor het eerst op een zondag geopend in het nieuwe jaar en het is eigenlijk wel weer gezellig geweest. Super druk, leuke mensen, dansende mensen, veel gezelligheid en een super sfeertje. Wat wil je nog meer? Binnenkort zal in de dorpsketting onze voorlopige programmering van feesten en openingstijden vermeld staan.
Wanneer is eerste keer dat je weer bij Orion terecht kan?!! Nou vrijdag ben je de eerste. Vrijdag openen we om 21.00 uur en is iedereen van harte welkom. Tuurlijk, tuurlijk ook zondags blijven we in 2004 gewoon open gaan en we houden ons vrolijke uurtje van zeven tot acht.
Heel graag tot VRIJDAG en ZONDAG. Oja, kom ons ook nog even aanstaande zaterdag avond aanmoedigen. We spelen dan in het ZZ toornooi om 18.30 uur alvast bedankt!
Graag tot ziens, Het bestuur van Orion.