* Vorige week geen stukje!!!?????!!!
Even terug naar vorige week dinsdag. Je kwam thuis van school, werk of iets anders waar je je tijd aan had besteed. Je rende naar de brieven bus, plukte de dorpsketting eruit en begon driftig te bladeren, op zoek naar het stukje van Orion. Na nog vier keer de hele dorpsketting te hebben doorzocht drong het eindelijk tot je door, nee er was echt geen stukje. Heel sip en nog verdrietiger liep je naar de brievenbus van de buurman (ja het kon toch zijn dat er bij jou een blz. ontbrak). Ook bij de buurman geen stukje van Orion, zouden die gasten het dan echt vergeten zijn!!!. Nee wij waren het niet vergeten, want wij waren net zo verbaasd als jullie. Waarschijnlijk waren we drie en een halve minuut te laat met het mailen van het stukje. Maar wij zijn niet boos op de dorpsketting ze hebben ei genlijk wel een beetje gelijk, want het gebeurd wel vaker dat we te laat zijn maar nu was het maar heel even, (snik, snik).
Wij als redactie bieden hierbij onze excuses aan. De mail was vorige keer juist hartstikke vroeg, maar op de een of andere manier ging het hier een beetje fout.
Sorry,sorry,sorry.
* Het paasfeest
(Vorige week zou je dit eigelijk al gelezen moeten hebben maar goed dat ging even niet.) Het was afgelopen eerste paasdag gewoon alweer gezellig, we wachten nog steeds op die ene keer dat het niet gezellig is maar die komt maar niet. Het was de dag voor de tweede paasdagavond om 21.00 uur dat je met je kaartje naar binnen kon. De kaarten waren inmiddels uitverkocht dus was het niet meer mogelijk een kaartje aan de deur te kopen. Voor best veel mensen was dit een enorme teleurstel ling want deze konden echt niet meer naar binnen. We vinden het heel erg dat we deze mensen moesten weigeren, maar aan de andere kant bieden we de kaarten vier weken van te voren aan dus is er tijd zat om een kaartje te bemachtigen. Op een groot feest komen de mensen altijd eerst de grote zaal (het dorpshuis) binnen. Deze zaal was om 22.00 uur al helemaal vol. Dat de zaal vol was kwam misschien wel door de gene die kwam draaien, namelijk Barry Paf. Deze dj van radio 538 draaide heel goed, toen Barry Paf ging draaien gooiden we de deurtjes van ons Orion ook open en begon daar ‘gekke keessie’ te draaien. Het was een soort strijd tussen de twee dj`s, wie er de meeste mensen trok. Het is trouwens een gelijk spel geworden. In het vervolg zullen we met dit soort feesten meer aan een dj of drive in show denken dan aan een band. Natuurlijk zijn er ook weer een aantal mooie foto`s ge maakt, deze zijn aanstaande vrijdag te bezichten in onze grote fotolijst in Orion.
* Vrijdag inschrijven voor de jaarlijkse bierwedstrijd.
Vrijdag doen we de tl lampen om 21.00 uur uit en zal er plaats gemaakt worden voor diversen licht effecten. Ook is vanaf dat tijdstip de aanvang van het inschrijven voor de bierwedstrijd. De jaarlijkse bierwedstrijd zal op 7 mei gehouden worden. Hier zijn alvast de belangrijkste spelregels, zodat je er eens goed over na kan denken of je hier wel aan mee wilt doen.
0 De minimum leeft bedraagt 18 jaar.
0 Er kunnen maximaal 24 deelnemers aan meedoen.
0 Je zit met z`n 24 in een kring, op een stoel.
0 Als iedereen een biertje heeft start de tijd die van 5 min. naar de nul zal aflopen.
0 Dit elke keer als iedereen zijn nieuwe biertje heeft gekregen
0 Je drinkt binnen 5 min. een biertje op.
0 Je bent af als:
* Je niet binnen de 5 min. je biertje op hebt
* Je van je stoel af gaat.
* Je morst
* Je het bier weer uit spuwt
* En als je in je broek of ergens anders plast.
De regels zijn heel simpel, maar het moeilijke van het hele spel is het verslaan van Mike alias “de zwerver”. Hij is de Bierkoning van vorig jaar, en van het jaar daarvoor. Pakt hij de cup dit jaar dan mag hij hem houden. We hopen dat er iemand is die hem kan verslaan. Kom je dus vrijdag even inschrijven. Verder hebben we vrijdag gewoon weer een heerlijk feessie.
* Dan nog even een paar dingetjes snel
Het Stomppop festival zal plaats vinden op het eerste weekend van juli de kaart verkoop hier voor is zondag 23 mei. Iedereen wil natuurlijk een kaartje, maar jullie zullen er nog meer zin in krijgen als je weet wie er op komen treden. Kijk wij we ten het wel al, maar jullie willen het ook graag weten. Nou dat kan, want op 2 mei maken we alle bands bekend die er op STOMPPOP 2004 komen spelen.
A.s. zondag zijn we om 13.30 uur open voor alweer een formule 1 race. De race start om 14.00 uur. Komt allen kijken. Tot vrijdag en zondag en zondag natuurlijk.
Gegroet het bestuur van Orion