De twaalf uurswedstrijd.

Hoera het is gelukt. We zijn eerste geworden met ons team De Flinstones.
Met als aanvoersters Chaira de Groot, Debbie en Sabine kon ons team, bestaande uit Kimberley v.d. Berg, Leonie Zuidgeest, Sanne van Vliet, Niels v.d. Voort, Marcia Dominicus, Sandy v.d. Salm, Iris Sweere, en Mandy Overdevest en een extra peentje voor de pony s: Silvester, Prima Donna, Souiiliac en Roxy, de concurrentie aan. Proficiat hoor met deze geweldige prestatie. Uiteraard met onze dank aan de ouders die altijd weer helpen, de chauffeurs om alles te vervoeren naar en vanaf Noordwijkerhout en al het publiek voor de voortreffelijke aanmoedigingen.

De najaarsvergadering op 11 november 2005 om 19.45 uur.
Heeft u deze belangrijke vergadering al genoteerd?

Zo dat was het weer voor deze keer.
De groeten van Piet van der Mespel(secr)

Wij willen Chiara, Debbie en Sabine onwijs bedanken voor de 12 uurswedstrijd!!!
Dankzij hen zijn we EERSTE geworden!!! Ze zijn er maanden mee bezig geweest, en het is beloond!

Groetjes van iedereen die mee deed aan de 12 uurswedstrijd