Bestuurswissel fanfare Juliana

Bestuurswissel Fanfare Juliana

Fanfare Juliana is 101 jaar jong. Dat onze vereniging nog altijd springlevend is komt mede doordat steeds tijdig een nieuw bestuur aantreedt. Een jonger bestuur van wie de ideeën (nog) beter aansluiten bij de nieuwe generatie muzikanten. Vorig jaar zijn we gestart met een nieuwe jonge dirigent. Zijn inbreng is nu al merkbaar in de muziek die we spelen.

Nu starten we met een geheel nieuw bestuur onder aanvoering van de eerste vrouwelijke voorzitter sinds de oprichting van onze vereniging, Gerda van der Helm. Bedacht is dat een relatief klein bestuur, drie personen, de grote lijnen voor onze vereniging uit zal zetten en dat nieuw ingestelde commissies, samengesteld uit de leden van de vereniging, de uitvoering van de diverse activiteiten voor hun rekening nemen. Een nieuwe frisse manier van werken met grote betrokkenheid van alle leden. Hierdoor zult u, ons publiek en wij zelf, nog meer kunnen genieten van onze muzikale activiteiten.

Namens het oude bestuur wens ik het nieuwe bestuur veel succes.

Kees Jansen

Oud voorzitter Fanfare Juliana