Beste kids van Stompwijk ’92!

Nog 1 week te gaan om de Grote Clubactie loten te verkopen en geld op te halen voor onze club. En natuurlijk om mooie prijzen te winnen! Dat geldt niet alleen voor de kopers van de loten, maar ook voor de verkopers. Zo maak je kans op de mooie prijzen van de Grote Clubactie (zie: www.kids.clubacite.nl), bijvoorbeeld een iPad (Manou je had gelijk).

Maar vanuit de vereniging hebben we ook een mooie prijs voor de 10 beste verkopers van onze vereniging.  Op dit moment bestaat de top 3 uit de volgende aantallen loten:

32 loten

27 loten

20 loten

Tot ZONDAG 18 OKT kunnen jullie nog loten verkopen.  Klaar met verkopen? Dan kan het boekje worden ingeleverd in de kantine, daar staat de inleverbox. Succes met de laatste ‘lootjes’! 

Groetjes,

De evenementencommissie