Gemeente Nieuwsflits

Webinar ‘Duurzaamheid in actie!’

Woensdag 25 januari 2023

19:30 – 21:00 uur

Van suppend onze Vliet schoonmaken tot samen met buren uw dak vergroenen. Deze en nog veel meer duurzame stappen worden er al in onze gemeente gezet. Maar hoe ziet verduurzamen in onze gemeente er aankomende 4 jaar uit? Meld u snel aan voor het online webinar ‘Duurzaamheid in actie!’ op woensdag 25 januari van 19:30 tot 21:00 uur. 

Info en aanmelden webinar via de site van gemeente Leidschendam-Voorburg www.lv.nl/

Openbare vergadering Adviesraad Stompwijk

(foto: Michel Groen)

De Adviesraad is een belangrijke schakel tussen gemeente en inwoners en zet zich in voor de belangen van Stompwijk en het buitengebied. Ze vergaderen een paar keer per jaar en adviseren daarnaast het college en de gemeenteraad. Op donderdag 26 januari van 20:00 tot 22:00 uur is de eerste vergadering van 2023. De bijeenkomst vindt plaats in het Dorpspunt. U bent van harte uitgenodigd.

Sportprijs 2022: wie verdient een award? 

Inwoners die in 2022 een bijzondere sportprestatie hebben neergezet als individu, met een team of als club verdienen onze waardering en willen we graag in het zonnetje zetten. Dit doen we met de Sportprijs (voorheen Vliet Awards). Voor de Sportprijs 2022 kunnen tot 30 januari kandidaten worden aangedragen. Meld nu uw sporter, club of team aan!

Aanmelden sportheld

Meld de sportheld of –team aan voor 31 januari 2023 frm.lv.nl/sportheld-aanmelden/

De jury nomineert per categorie 3 personen

Van 13 februari tot en met 28 februari 2023 vind je de genomineerden op deze webpagina en kunt je jouw stem uitbrengen

Op 13 maart 2023 wordt in iedere categorie de Sportprijs 2022 uitgereikt.