Feest op de Maerten van den Velde

Afgelopen donderdag, 14 september, hebben we op onze school Maerten van den Velde gevierd dat juf Yvonne Hartkamp al 40 jaar in het onderwijs zit. Dit konden wij natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Om kwart over acht kwam juf Yvonne aan op school met haar auto. Die mocht ze parkeren op een speciaal gekleurde en vrolijke parkeerplek, versierd door de kinderen uit haar klas. Eenmaal uit haar auto kwam ze aan in een mooi versierde entree en dronk ze een lekker bakkie koffie met al haar collega’s. Hierna werd juf Yvonne ontvoerd door meester Ronald, zodat haar eigen groep 6/7 als klap op de vuurpijl een heerlijk ontbijt in de klas kon verzorgen en serveren! Wat een heerlijke verrassing was dat!!

Er moest ook nog wel gewerkt worden natuurlijk op deze dag, maar om twee uur in de middag hebben alle kinderen op het schoolplein haar toegezongen en kreeg ze een mooie bos bloemen en aantal tekeningen van kinderen. Na schooltijd hebben we met alle collega’s geproost met een drankje en een stuk taart op dit heugelijke feit. Wat een gezellige dag was dit op onze school!

Juf Yvonne vond de hele dag fantastisch en wist helemaal van niets.

Op naar haar volgende feest, want juf Yvonne mag volgend jaar in maart met pensioen!