Gemeente Nieuwsflits

Gezellig oponthoud door carnavalsoptocht

Zaterdag 1 maart tussen 11:30 en 16:00 uur rijdt de optocht van Carnavalsverenigingen De Damzwabbers en De Gaanders door Leidschendam-Voorburg. Dat betekent even een gezellig oponthoud als u toevallig de stoet van feestelijke praalwagens onderweg tegenkomt. Houd dan rekening met ongeveer 30 minuten vertraging.

Inloopbijeenkomst Nieuwe Tolbrug

De Nieuwe Tolbrug in Voorburg is onderdeel van een regionale fietsroute. De smalle ophaalbrug is te steil voor fietsers om overheen te fietsen. Er is onderzocht hoe dat anders kan. Wilt u reageren op een aantal ideeën? Kom naar de inloopbijeenkomst op woensdag 5 maart tussen 16:30 en 19:30 uur in De Compagnie, Geestbrugkade 32 in Rijswijk. Of reageer online voor 21 maart.

Praat mee over uitdagende keuzes van de omgevingsvisie

Hoe ziet Leidschendam-Voorburg er in de toekomst uit? Hoe zorgen we voor genoeg woningen, een fijne leefomgeving en een duurzame gemeente? Hoe willen we in 2050 wonen, werken en ontspannen? Denk mee over de omgevingsvisie 2050! U kunt meedenken tijdens 1 van de bijeenkomsten in Leidschendam Noord (5 maart), Stompwijk (13 maart), Leidschendam (19 maart) of Voorburg (26 maart).

Lever uw batterijen en accu’s in

Heeft u batterijen, spaarlampen of accu’s in huis die u weg wilt gooien? Dit is klein chemisch afval en bevat stoffen die schadelijk zijn voor de gezondheid van mens, dier en het milieu. Voorkom dat deze producten in het huisvuil terechtkomen. Lever ze in bij de winkel waar u ze gekocht heeft of ga langs bij de milieustraat van Avalex.  Op 15 maart kunt u ze inleveren tussen 14.00 – 15.30 uur op de Meerlaan (voormalig tankstation), Stompwijk.