WEER WINST VOOR DE C1

Ons team was weer veel gevraagd vandaag, de B2 hadden speelsters nodig en de C2 ook, vanwege twee afmeldingen. Het gevecht ging vandaag over Cynthia, die vliegensvlugge meid wil iedereen wel hebben. De C2 heeft gewonnen, zij speelde met hen mee. Gelukkig hadden wij op onze beurt Claire ingeschakeld, zodat we toch nog een wissel hadden. Juist vanwege de dubbele wedstrijden wilden we graag op tijd beginnen Helaas geen scheids, toen wel een vrijwilliger in de vorm van Ruud, maar nu geen fluit en zonder fluit begin je niets. Gelukkig lag er nog een in de keukenla, zodat we enigszins vertraagd toch van start gingen. MSV stond op het programma, voorheen een club om bang voor te zijn. Dit keer echter niet, we stonden al snel voor. Wel was het een gezapig wedstrijd, weinig actie beetje mak aan. Gelukkig bleef het publiek wel wakker en zij waren met velen gekomen. Vooral bij de tegenpartij stonden niet alle neuzen in dezelfde richting er was veel wrevel onder elkaar, geen wissels en veel gemok. Hier kon ons team gebruik van maken door flink de gaten op te zoeken en te scoren. Toch liepen ze in de tweede helft weer flink in en stonden we zelfs met nog maar 2 puntjes verschil voor. De wissel aan de kant hielp de stand bij houden en in één wisselbeurt werden er drie doelpunten achter elkaar gemaakt en dat lag niet aan het wisselen.
Voordat de cijfers veranderd waren was er alweer gescoord en liep de stand uiteindelijk uit tot 12-7. Met de complimenten voor Samantha Turk die steeds beter de weg naar het doel weet te vinden, ze nam er vandaag zelfs twee voor haar rekening. Dank aan Sabine die vandaag mijn persoonlijke assistente was. Naomie, Laura en Jeannette doken direct de auto in om met de B2 mee te doen en Sam en Claire met de C2. Bravo meiden. Petra