Senioren
Dinsdag 16 maart
Team | Waar | Tegenstander | Vertrek | aanvang | Wedstr.nr | ||
Zat2 | Uit | RCL | 13 | 19.00 | 20.00 | 160925 | beker |
Donderdag 18 maart
Team | Waar | Tegenstander | Vertrek | aanvang | Wedstr.nr | ||
Zon8 | Thuis | ASC | 5 | 20.00 | 160948 | beker |
Zaterdag 20 maart
Team | Waar | Tegenstander | Vertrek | aanvang | Wedstr.nr | ||
Zat1 | Rust | ||||||
Zat2 | Thuis | Sportief | 4 | 14.30 | 35657 | F. v.Rijn |
Zondag 21 maart
Team | Waar | Tegenstander | Vertrek | aanvang | Wedstr.nr | ||
Zon1 | Uit | Rijnland | 1 | 14.00 | 96789 | L.Wijnands | |
Zon2 | Uit | NSV’46 | 2 | 11.00 | 100093 | G.W. Pen | |
Zon3 | Thuis | Nieuwkoop | 4 | 11.00 | 104084 | A.Geurtsen | |
Zon5 | Thuis | UVS | 5 | 14.00 | 106192 | A.Turkenburg | |
Zon6 | Thuis | Alkmania | 6 | 11.00 | 106439 | R.Smits | |
Zon7 | Uit | Teylingen | 9 | 9.00 | 10.00 | 108902 | |
Zon8 | Uit | Bernardus | 10 | 9.00 | 10.00 | 109189 |
Aanwezig namens het bestuur: Wim Luiten en Jan v.d. Bosch
Junioren
Zaterdag 20 maart
Team | Waar | Tegenstander | Vertrek | aanvang | Wedstr.nr | |
A1 | Rust | |||||
B1 | Uit | Sportief | B1 | 9.45 | 11.00 | 48183 |
C1 | Rust | |||||
C2 | Thuis | Warmunda | C1 | 11.00 | 130391 | |
C3 | Uit | DSO | C7 | 12.00 | 13.00 | 58847 |
D1 | Uit | DSO | D6 | 8.00 | 8.45 | 142500 |
E1 | Uit | BSC’68 | E1 | 8.45 | 9.45 | 145811 |
E2 | Rust | |||||
E3 | Rust | |||||
E4 | Uit | TAVV | E5 | 11.00 | 12.00 | 150790 |
F1 | Thuis | Alphense Boys | F4 | 9.30 | 153072 | |
F2 | Uit | ARC | F5 | 11.30 | 12.30 | 154300 |
F3 | Thuis | Valken’68 | F6 | 9.30 | 157480 | |
MJ 1 | Thuis | De Postduiven | MJ1 | 9.30 | 162579 |
Aanwezig namens jeugdcommissie: Danielle Schnitker
Zaalvoetbal
Woensdag 17 maart
Team | Waar | Tegenstander | Aanv. | Wed. | Sporthal | Scheidsrechter | |
H1 | uit | RSC ‘77/de Veen | 1 | 20:00 | 2740 | De Geest |
Maandag 22 maart
Team | Waar | Tegenstander | Aanv. | Wed. | Sporthal | Scheidsrechter | |
D 2 | Thuis | SEV | 2 | 19:00 | 9199 | Meerhorst | F. Verbruggen |
H 1 | Thuis | Bax Zeefdr | 4 | 20:00 | 2744 | Meerhorst | F. Verbruggen |
H 2 | Thuis | RKAVV | 1 | 22:00 | 2833 | Meerhorst | C.J. de Bruijn |
H 5 | Thuis | RKDEO | 10 | 21:00 | 5941 | Meerhorst | C.J. de Bruijn |
Dienst zaalcoördinatie: 18:30 – 20:45 dames 2 – Wendy v/d Meer
20:45 – 23:00 heren 5 – Robbert Dubbeling
Woensdag 24 maart
Team | Waar | Tegenstander | Aanv. | Wed. | Sporthal | Scheidsr. | |
D 1 | uit | Nootdorp | 1 | 20:00 | 125706 | ‘sGravenhout |
Vrijdag 26 maart
Waar | Tegenstander | Aanv. | Wed. | Sporthal | Scheidsrechter | ||
H 4 | uit | Haagse Hout | 2 | 19:00 | 4509 | Overbosch | A. Ammerlaan |