Wordt u ook lid van ZTC Zoeterwoude

Wordt u ook lid van ZTC in Zoeterwoude?

Stompwijk is misschien wel het één na mooiste dorp van heel Zuid-Holland. Een sportief dorp ook, met veel verenigingen en heel veel sportieve inwoners. En naar die laatste groep zijn we op zoek. In Zoeterwoude hebben we een geweldige tennisclub (ZTC), waar vele Stompwijkers lid van zijn..

Onder hen echte liefhebbers (sters), die al jaren achtereen lid zijn. 

Ze zorgen voor sfeer en gezelligheid.

Wat het ZTC-bestuur betreft mogen dat er best meer worden, graag zelfs. Jarenlang was er een wachtlijst, waardoor kandidaten soms een halfjaar of nog langer moesten wachten voordat ze lid van onze vereniging konden worden. Dat is nu voorbij.

Graag nodigen wij  jong en oud in Stompwijk uit om eens bij ZTC een balletje te komen slaan. Al was het maar om eens te kijken of deze sport u ligt en of u zich bij onze vereniging thuis voelt. U bent van harte welkom en u zult er veel bekenden aantreffen, want veel dorpsgenoten gingen u voor.

U bent van harte welkom op onze club op 2 juli van 10 tot 12.00 uur om kennis te maken met tennis.

Voor leraren en rackets wordt gezorgd, trek de gymschoenen aan en wees van de partij.

Voor informatie,

Jan Jansen, voorzitter tel. 0630898339