parochieberichten

Weekvieringen in de  RK H. Laurentius Parochie

Woensdag     4 apr.  09.00 uur            kerkschoonmaak

Donderdag    5 apr.  19.00 uur            witte donderdag, geen viering

Vrijdag          6 apr.  15.00 uur           goede vrijdag, kruisweg viering  Voorganger Mw. Riet v.d. Ham.    

 Zaterdag    7 apr.   20.30 uur            Paaswake met het EMS koor  Voorganger EM. Pastoor H.v.d. Plas 

Zondag      8  apr. 11.00 uur              1e paasdag, woord- en communieviering met parochiekoor

                                                             Voorganger Diaken H. Peters  

Maandag    9 apr. 11.00 uur             geen viering.

Misintenties  

Zaterdag 7 april 20.30 uur Paaswake, voor de overleden  weldoeners van de parochie, Jan v. Rijn, overleden ouders v. Rijn -van der Hulst,  Piet Roeling, Gerarda de Jong -v.d. Poel, Piet Janson, Corrie Groeneweg v.d. Kerkhof, Gerardus Pijnaker, Nico de Heij, Sjaan v. Marwijk – v. Santen, Riet Oliehoek -de Haas, To Olsthoorn.

Zondag 8 april 11.00 uur 1e Paasdag, voor de overleden  weldoeners van de parochie, Eric van Beek, Bert de Jong, Lena de Jong -v.d. Geest, overleden fam. Klijn – Lexmond, Leen en Josien Olsthoorn – Lourens, Arie- Marie en Kees Olsthoorn, Gé Hoogervorst, Arie en Rika v. Santen – Verhagen, Kees v. Dijk, Piet v.d Arend, Jaap Warmerdam, Magda v. Santen v. Paassen, Nellie v.d. Helm – Havik, overleden ouders Vreeswijk v. Leeuwen, Jeanne Granneman – Zits, Joyce Granneman, Corrie v.d. Zijden -v. Leeuwen, Nico v. Boheemen, Barry v. Bohemen, Martien v.d. Bos, To v.d. Bos -de Vrede, overleden ouders Turkenburg -v.d. Krogt, Jan v. Wissen, fam. v. Wissen -v. Brecht, Piet Roeling, Maartje Tuit – Noorlander, Tiny Bergen – Bunschoten, Leen v. Boheemen, Sjaak en Anja .v. Santen – Koot, Jannie Suyten -v. Leeuwen, Femia Janson-Sloot, Henk Luiten, Jo Verhagen – Hoogendijk, Gerard Geus,  Cok Hilgersom, Gerarda Knijnenburg -v.d. Lubbe, Bertus v. Vliet, Nicolaas .v. Schie, Bas v.d. Helm, Gerarda de Jong -v.d. Poel, Piet Janson, Corrie Groeneweg -v.d. Kerkhof, Gerardus Pijnaker, Nico de Heij, Sjaan v. Marwijk – v. Santen, Riet Oliehoek -de Haas, To Olsthoorn.

Kerkhulpen                                           Kosters                      Lectoren                             Misdienaars

Zaterdag 7 april 19.00 u.                        John O.                       geen                                   Sjoerd en Joost v. Bemmelen

                                                           Adriaan H. 

Zondag   8 april 11.00 u.                     A.v.S                          Jan Havik                                Monica v. S. en

                                                                                                                                        Miranda v. D

Vastenactie 2012

Ook  dit jaar komt de opbrengst geheel ten goede aan de verdere bouw van de school in Ghana. Er staat ook een vastenbus achter in de kerk waar u eventueel bij het bezoek van een van de vieringen uw donatie in kunt deponeren. Wij rekenen op u, zodat wij deze kinderen een betere toekomst kunnen geven.

Hartelijk dank voor uw bijdrage.

MOV Stompwijk

Kerkschoonmaak,

Wij gaan woensdag 4 april vanaf 09.00 uur ons kerkgebouw weer een poets beurt geven, wie een handje wil uitsteken is van harte welkom, zoals gewoonlijk is de koffie weer klaar. Graag tot ziens.

Werkgroep Schone Kerk

Huwelijk Wilt u dat bruidsparen genoemd worden in de voorbeden van een viering, stuurt u dan een huwelijksaankondiging naar het secretariaat van de parochie.

Dopen

Wilt u uw kind laten dopen? Graag 6 weken van te voren opgeven aan het secretariaat. De doopvieringsdatum wordt in overleg met de ouders en de beschikbare voorganger vastgesteld.

Wilt u wijzigingen in gezinssamenstelling door geboorte overlijden of verhuizing melden aan het parochiesecretariaat.  Vieringen met persoonlijk karakter, moeten een halfjaar van te voren worden aangemeld.

Hebt u financiële problemen?

De Parochiële Charitatieve Instelling van onze Parochie kan u waarschijnlijk helpen. Uw aanvraag wordt vertrouwelijk behandeld.

Het secretariaat

Wij nodigen jong en oud van harte uit op Goede Vrijdag 15.00 uur.

Op Goede Vrijdag komen we weer samen in de kerk. Dat doen we al jaren! Het is fijn dat er dan veel parochianen om 15.00 uur hun drukke werkzaamheden voor de Paasdagen even los laten om samen de Kruisweg te bidden.

Wij overdenken dan met elkaar het lijden en sterven van Jezus en wat dat voor ons betekent in het jaar 2012. Zoals ook al een paar jaar gebeurt, nodigen we ook de kinderen van de eerste heilige Communie en hun ouders uit voor deze viering. De kinderen mogen met de koster meelopen langs de 14staties. De staties zijn 14 taferelen met beelden  die de weg van Jezus laten zien die Hij gegaan is op weg naar zijn dood op het kruis. Overal op de wereld doen de mensen dit op Goede Vrijdag om 15.00 uur. In onze kerk dus ook. Van harte welkom!

Riet van der Ham

Viering met het E.M.S. koor

Paaszaterdag 7 april verzorgen wij weer ’n viering. Het is alweer een paar jaar geleden dat we op deze avond ’n priester als voorganger hadden. Bij een woord- en communieviering krijgt de Paaswake een andere indeling. Wij zijn blij dat Pastoor van der Plas deze avond onze voorganger is. Komt u ook meezingen en bidden? Aanvang 20.30 uur.