Jeugdvoetbaltournooi in Stompwijk: fanatieke strijd

voetbaltournooi

Jeugdvoetbaltoernooi in Stompwijk: fanatieke strijd

Op een zonovergoten sportpark Meerhorst in Stompwijk hebben 28 teams van jongens én meisjes van RKAVV, Wilhelmus, Forum Sport, SEV en Stompwijk ’92 vorige week enthousiast deelgenomen aan een jeugdvoetbaltoernooi. De wedstrijden waren georganiseerd door Kees Bergen en vrijwilligers van Stompwijk’92 met als sponsor het CDA-Leidschendam-Voorburg. 

CDA-lijsttrekker Juliette Bouw vindt dat voetbal niet alleen leuk en gezond is, maar er ook voor zorgt dat je al jong kunt leren dat je je voor elkaar kunt inzetten. Bij de voetbalverenigingen in onze gemeente zijn vele duizenden vrijwilligers actief en de verenigingen staan in het hart van onze samenleving. Al die betrokken vrijwilligers helpen er aan mee dat de voetbaltalenten zich kunnen ontwikkelen en dat er kansen zijn voor onze jeugd om zich te ontwikkelen tot topsporters. Nieuw talent moet je kansen bieden door onder andere goede accommodaties voor de binnen- en buitensport waar het CDA zich ook de komende collegeperiode voor wil inzetten. CDA lijsttrekker Juliette Bouw, Yvonne van Boheemen, Kees Bergen, Jaap Geluk en Jan Hendriks kijken met veel plezier terug op deze sportieve dag voor de voetbaljeugd in onze gemeente.

Stem CDA voor een vitaal Stompwijk,

lijst 2:                       Jaap Geluk nr. 3,

                                Kees Bergen, nr. 14 of

                               Yvonne van Boheemen, nr. 23