Inspraakavond

Kunt u zich nog de inspraak avond herinneren over de opheffing van de bank. Fijn dat u er allemaal bent, maar we hebben al besloten dat de bank dicht gaat, wat u ook voor alternatieven aandraagt.
Dinsdagavond had ik hetzelfde gevoel. De gemeente heeft geld nodig en jammer genoeg konden ze niet verbergen dat ze het niets kan schelen dat Stompwijk tegen bouw op deze plaats is. Onder het motto dat ze de voorzieningen in stand willen houden en de provincie eist dat de polder vol gebouwd wordt. Terwijl deze zelfde provincie zegt dat het groene hart groen moet blijven. Ik als domme communist snapt dat niet!!! Wij, Stompwijkers zijn niet tegen woningbouw maar wel op die plaats en alleen voor doelgroepen binnen ons dorp. Wat kunnen we nog doen om ons dorp te redden? De Jumbo kanjer winnen? Aantonen dat de polder de enige broedplaats is van de blauw/groen gestreepte grote Stompwijkse brulkikker? Of gaan we net al vroeger de barricade op?
STOMPWIJKERS ALLE GEZINTE VERENIGT U!!!!!!

Een zeer “RODE” Han van de Griend vanuit het Spinhuys.