Gezellige kaartavond voor Pater Bandsma

 Afgelopen vrijdagavond was de kantine van Stompwijk ‘92 gevuld met gezellige kaarters, 14 tafels, kaarten voor je plezier en een loterij. Dankzij de Stompwijkse middenstand waren er vele prijzen te verdelen. De totale opbrengst van deze avond is € 485,50 Dit bedrag gaat rechtstreeks naar Villaverde in de Filippijnen. Dit jaar wordt er door onze stichting een overblijfplaats gerealiseerd voor kinderen die te ver van school wonen zodat ook zij een kans krijgen om een schoolopleiding te volgen, de overblijfplaats wordt tevens gefinancierd door grote sponsoren die de stichting jaarlijks een warm hart toedragen. Totaal sponsoort Stichting Pater Ted Bandsma nu 304 kinderen voor een school-opleiding. Ook heeft onze stichting de laatste jaren al acht klaslokalen gebouwd en op dit alles zijn wij natuurlijk zeer trots.

Bij deze willen wij iedereen bedanken die zijn/haar steentje heeft bijgedragen voor deze gezellige avond. Hieronder de uitslag van de kaartavond:

We noemen hier de eerste 10:

 1e  Cok Geijlswijk en Nico vd Bosch                    5617  pnt

 2e  Alex en Jet Overdevest                                  5243 

 3e Theo van Marwijk en Leny Overdevest           5236 

 4e  Ali van Marwijk en Ina Zuyderwijk                  5152 

 5e  Frank en Leo                                                  5154 

 6e  Jos van Doorn en Riet Olijhoek                       5108 

 7e  Wybo Lelieveld en Cees van Veen                  5069

 8e  Theo en Coby                                                  5058 

 9e  Lia de Jong en Kees                                         5036 

10e Frans Oliehoek en Marga Stijnman                  4947 

Troostprijs Nico Bolleboom en Thijs Vreugdenhil     3701

Indien u een vrijwillige bijdrage wil geven voor Stichting stellen wij en de kinderen dat natuurlijk ook zeer op prijs. Ieder bedrag is welkom maar u kunt ook persoonlijk een kind sponsoren, dat kost € 150.— per jaar, u ontvangt dan ook een foto. Het rekening nr. is: 120.513.730 t.n.v. Stichting Pater Ted Bandsma te Heiloo.

Iedereen bedankt voor uw komst en tot volgend jaar.

Jos en Jacqueline de Groot, Tel.:  071-5801715