Poging inbraak kerk

Goed afgelopen… 

Afgelopen week heeft het dievengilde het voorzien gehad op onze kerk in Stompwijk. Van woensdagnacht 29 april op donderdag 30 april zijn wij onaangenaam verrast door leden van het dievengilde. Zij hebben, gelukkig tevergeefs, geprobeerd de kerkdeur te forceren met zwaar materieel om ingang te verkrijgen tot het kerkgebouw. Vervolgens hebben zij een deur van de zijgebouwen geforceerd en open gekregen. Hier vonden ze kennelijk niet waarvoor ze gekomen waren dus is dit verder ongemoeid gelaten.  

Wij willen aan een ieder vragen die in deze nacht of vroege ochtend van 30 april j.l. een verdacht iets of iemand heeft gezien dit te melden aan ons secretariaat. Wellicht kunnen we er iets mee om herhaling te voorkomen.

Gelukkig komen we er deze keer met alleen forse braakschade van af, maar wij moeten er niet aan denken dat deze lieden zich in onze kerk begeven met alle schade die zij dan kunnen aanrichten.  

Het verzoek aan iedereen uit Stompwijk, houdt een extra oogje op verdachte situaties rondom onze kerk.  

Marjolein Janson

Beheercommissie H. Laurentius